English Polski

Firma NERO jest firmą będącą częścią rynku budowlanego od roku 1994.

Nasze początki były skromne. Zaczynaliśmy działalność z przysłowiowym młotkiem i paczką gwoździ w kieszeni. Jednakże z biegiem czasu i wraz z ilością wykonanych prac nasza firma stała się konkurencyjną i atrakcyjną cenowo pozycją na rynku budowlanym. Obecnie zatrudniamy kilkunastu pracowników i utrzymujemy współpracę z kontrahentami zarówno w kraju jak i poza nim. W czasach gdy trudno o wykwalifikowaną kadrę nasi pracownicy to doskonale wyszkolona i zgrana ekipa. Współdziałanie w grupie w celu szybszej realizacji założonych celów to dla nas chleb powszedni.

Jesteśmy wyjątkowo elastyczni i potrafimy wykonać niemalże każde życzenie klienta. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych mogą być tylko nieco droższe w realizacji. Nasze wyposażenie zapewnia nam wystarczające możliwości by nasze usługi jak i pozostawione po sobie realizacje stały na poziomie przynajmniej profesjonalnym. Każdy zbudowany kawałek ściany prócz wysiłku i pracy to również kawałek nas, ślad i świadectwo dobrze i solidnie wykonanego zadania.

Współpraca z zachodnimi firmami owocuje poznawaniem nowych, a także wprowadzanych dopiero technologii. Dzięki temu nasza firma jest zawsze na bieżąco w trendach panujących na rynku. W połączeniu z naszym doświadczeniem zapewnia to duet który zawsze owocuje najwyższą jakością wykonywanych prac i usług. Nie będziemy tu pisać że jesteśmy najtańsi na rynku, ale nasze ceny są wyjątkowo korzystne w stosunku do jakości wykonanej pracy

Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, które spełniać będą wymogi co do funkcjonalności, solidności, wygody, piękna i estetyki, a przede wszystkim spełniające główne założenie: perfekcji pod względem wykonania. Do naszego dorobku możemy zaliczyć budowy domów, remonty kamienic, zmiany wystroju wnętrz w biurach. Nie boimy się także drobnych prac remontowych.

Obecnie pracujemy nie tylko w Polsce, ale także na krajach zachodniej Europy.

Zapraszamy do zapoznania się z Galerią zawierającą niektóre z wykonanych przez nas zleceń.